Proteklog vikenda u svojim uzrasnim kategorijama takmičilo se pet selekcija Vojvodine uz učinak od četiri pobede i jednog poraza.

Omladinci i kadeti koji se takmiče u Omladinskoj i Kadetskoj ligi Srbije ovog vikenda nisu igrali svoje utakmice jer je reprezentacija Srbije nastupala u tim uzrasnim kategorijama.

U ligama Vojvodine, dečaci „stare dame“ lideri su na svakoj tabeli, te su tako odlično započeli novu sezonu.

Omladinska liga Vojvodine: Železničar – Vojvodina  1:3 (1:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su kao gosti ekipu Železničara iz Pančeva rezultatom 3:1 u četvrtom kolu Omladinske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Stevanović u 47. Paunović u 66. (a.g.), i Ristić u 90. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Prolić, Čikara, Eremić, Pikseadis, Šašić, Stevanović, Davkovski, Stanišić, Pupavac, Aleksić, Duvnjak. U igru sa klupe ušli su: Zorić, Ristić, Kišutcai, Zobenica, Simić, Sredojević.

U sedećem kolu mlađi omladinci ugostiće FK ODR.

12 RFK Novi Sad 1921 (-3) 4 0 0 4 1 16 -15 -3

Kadetska liga Vojvodine: Železničar  – Vojvodina  1:3 (1 : 2)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su u gostima takođe ekipu Železničara rezultatom 3:1 u četvrtom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Kljajić u 10. Ilić u 19. i Bukvić u 59. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Banjac, Monodom, Kaišarević, Simić, Čejović, Andrijašević, Kljajić, Ilić, Davidov, Vujinović, Ađin. U igru sa klupe ušli su: Katić, Neziri, Bulat, Bukvić, Žarković, Pavlović, Zobenica.

U sledećem kolu mlađi kadeti dočekuju Ravangrad 2018.

Spartak –Vošini klinci 2:0 (0 : 0)

Druga kadetska selekcija Vošini klinci izgubili su u gostima od Spartaka rezultatom 2:0.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Šuranji, Ristić, Mijatov, Pantelin, Matić, Malešević, Anđelković, Kostić, Radosavljević, Vugrinčić, Mijatović. U igru sa klupe ušli su: Suvakov, Vulović, Premić, Delibašić.

U sledećem kolu Vošini klinci će biti domaćini FK ODR.

12 Ravangrad 2018 4 0 0 4 2 18 -16 0

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina –Kabel 14:0 (5:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Kabela rezultatom 14:0 u trećem kolu Pionirske lige Vojvodine,  grupa Sever.

Strelci za Vojvodinu bili su: Kresoja u 2. 10. 17. 46. 47. 55. i 68. Malinić u 9. i 43. Lopičić u 33. i 73. Cupara u 59. i 62.  i Stjepić u 70. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Vještica, Baljak, Lopičić, Pavlović, Malinić, Kresoja, Spasić, Cupara, Aničić, Kaluđerović. U igru sa klupe ušli su: Kostadinović, Simić, Stjepić, Ramić, Živanović, Pjevač i Kesić.

U sledećem kolu pioniri gostuju Derbiju 2015.

RFK Novi Sad 1921 – Vošini klinci  0:11 (0:4)

Druga pionirska selekcija Vošini klinci pobedili su kao gosti ekipu RFK Novi Sad 1921 rezultatom 11:0.

Strelci za Vošine klince  bili su: Mijatov u 7. Kostić u 21. 24. 31. i 71. Vladić u 44. i 46. Stanojević u 48. i Pavićević u 57. 59. i 67. minutu.

Vošini klinci  nastupila u sledećem sastavu: Kovačević, Santrač, Tomišić, Vorgučin, Dedejić, Vladić, Tepavčević, Prelić, Kostić, Radović, Mijatov. U igru sa klupe ušli su: Segati, Perišić, Pavićević, Stanojčić, Malešević, Kuhajde, Beljkaš.

U sledećem kolu Vošini klinci dočekuju Spartak.