Протеклог викенда у својим узрасним категоријама такмичило се пет селекција Војводине уз учинак од четири победе и једног пораза.

Омладинци и кадети који се такмиче у Омладинској и Кадетској лиги Србије овог викенда нису играли своје утакмице јер је репрезентација Србије наступала у тим узрасним категоријама.

У лигама Војводине, дечаци „старе даме“ лидери су на свакој табели, те су тако одлично започели нову сезону.

Oмладинска лига Војводине: Железничар – Војводина  1:3 (1:0)

Млађи омладинци Војводине победили су као гости екипу Железничара из Панчева резултатом 3:1 у четвртом колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Стевановић у 47. Пауновић у 66. (а.г.), и Ристић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Чикара, Еремић, Пиксеадис, Шашић, Стевановић, Давковски, Станишић, Пупавац, Алексић, Дувњак. У игру са клупе ушли су: Зорић, Ристић, Кишутцаи, Зобеница, Симић, Средојевић.

У седећем колу млађи омладинци угостиће ФК ОДР.

12 РФК Нови Сад 1921 (-3) 4 0 0 4 1 16 -15 -3

Кадетска лигa Војводине: Железничар  – Војводина  1:3 (1 : 2)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима такође екипу Железничара резултатом 3:1 у четвртом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Кљајић у 10. Илић у 19. и Буквић у 59. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Монодом, Каишаревић, Симић, Чејовић, Андријашевић, Кљајић, Илић, Давидов, Вујиновић, Ађин. У игру са клупе ушли су: Катић, Незири, Булат, Буквић, Жарковић, Павловић, Зобеница.

У следећем колу млађи кадети дочекују Раванград 2018.

Спартак –Вошини клинци 2:0 (0 : 0)

Друга кадетска селекција Вошини клинци изгубили су у гостима од Спартака резултатом 2:0.

Војводина је наступила у следећем саставу: Шурањи, Ристић, Мијатов, Пантелин, Матић, Малешевић, Анђелковић, Костић, Радосављевић, Вугринчић, Мијатовић. У игру са клупе ушли су: Суваков, Вуловић, Премић, Делибашић.

У следећем колу Вошини клинци ће бити домаћини ФК ОДР.

12 Раванград 2018 4 0 0 4 2 18 -16 0

Пионирска лига Војводине: Војводина –Кабел 14:0 (5:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини екипу Кабела резултатом 14:0 у трећем колу Пионирске лиге Војводине,  група Север.

Стрелци за Војводину били су: Кресоја у 2. 10. 17. 46. 47. 55. и 68. Малинић у 9. и 43. Лопичић у 33. и 73. Цупара у 59. и 62.  и Стјепић у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Вјештица, Баљак, Лопичић, Павловић, Малинић, Кресоја, Спасић, Цупара, Аничић, Калуђеровић. У игру са клупе ушли су: Костадиновић, Симић, Стјепић, Рамић, Живановић, Пјевач и Кесић.

У следећем колу пионири гостују Дербију 2015.

РФК Нови Сад 1921 – Вошини клинци  0:11 (0:4)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победили су као гости екипу РФК Нови Сад 1921 резултатом 11:0.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Мијатов у 7. Костић у 21. 24. 31. и 71. Владић у 44. и 46. Станојевић у 48. и Павићевић у 57. 59. и 67. минуту.

Вошини клинци  наступила у следећем саставу: Ковачевић, Сантрач, Томишић, Воргучин, Дедејић, Владић, Тепавчевић, Прелић, Костић, Радовић, Мијатов. У игру са клупе ушли су: Сегати, Перишић, Павићевић, Станојчић, Малешевић, Кухајде, Бељкаш.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Спартак.