Proteklog vikenda igrala je većina pozajmljenih igrača FK Vojvodina.

Tekstilac – Luka Serdar

Fudbaleri Tekstilca izgubili su u gostima od ekipe Partizana rezultatom 4:1 u 11. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Luka Serdar nije bio u sastavu Tekstilca.

Tekstilac je sada 13. sa 11 osvojenih bodova.

Inđija – Nemanja Toroman

Fudbaleri Inđije remizirali su u gostima sa ekipom Smedereva rezultatom 0:0 u 10. kolu Mocart Bet Prve Lige Srbije.

Nemanja Toroman je ostao na klupi za rezervne igrače.

Inđija je sada 12. sa devet osvojenih bodova.

Dubočica – Uroš Paunović

Fudbaleri Dubočice remizirali su kao domaćini sa ekipom Mladosti GAT rezultatom 1:1 u 10. kolu Mocart Bet Prve Lige Srbije.

Uroš Paunović je ostao na klupi za rezerve u domaćem timu.

Dubočica je sada 10. sa 11 osvojenih bodova.

Kabel – Đorđe Đurić, Marko Pavić, Andrej Pivaš

Fudbaleri Kabela izgubili su kao domaćini od ekipe Podunavca rezultatom 1:2 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Pavić je postigao autogol, a igrao je do 69. minuta, dok je Andrej Pivaš bio jedini strelac za Kabel u 54. minutu, pošto je na poluvremenu ušao u igru. Đorđe Đurić nije ulazio u igru u timu Kabela.

Kabel je sada sedmi na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Hajduk Divoš – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Hajduka iz Divoša remizirali su u gostima sa ekipom Železničara rezultatom 1:1 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Uroš Jakovljević je branio ceo meč za ekipu Hajduka.

Tim iz Divoša sada je šesti sa 13 osvojenih bodova.

RFK Novi Sad 1921 – Ognjen Bogunović

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 izgubili su u gostima od ekipe Naftagasa rezultatom 3:0 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Ognjen Bogunović je branio ceo meč za ekipu RFK Novi Sad 1921.

RFK Novi Sad 1921 sada je 14. sa sedam osvojenih bodova.

Radnički Zrenjanin – Vanja Apostolovski

Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina remizirali su sa ekipom Dinama 1945 rezultatom 0:0 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Vanja Apostolovski je igrao do 83. minuta.

Radnički je sada osmi sa 12 osvojenih bodova.

Metalac – Vuk Tokin

Fudbaleri Metalca pobedili su u gostima ekipu Jošanice rezultatom 1:0 u u osmom kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Vuk Tokin je odigrao 90 minuta za pobednički tim.

Metalac je sada treći sa 14 osvojenih bodova.