Протеклог викенда играла је већина позајмљених играча ФК Војводина.

Текстилац – Лука Сердар

Фудбалери Текстилца изгубили су у гостима од екипе Партизана резултатом 4:1 у 11. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Лука Сердар није био у саставу Текстилца.

Текстилац је сада 13. са 11 освојених бодова.

Инђија – Немања Тороман

Фудбалери Инђије ремизирали су у гостима са екипом Смедерева резултатом 0:0 у 10. колу Моцарт Бет Прве Лиге Србије.

Немања Тороман је остао на клупи за резервне играче.

Инђија је сада 12. са девет освојених бодова.

Дубочица – Урош Пауновић

Фудбалери Дубочице ремизирали су као домаћини са екипом Младости ГАТ резултатом 1:1 у 10. колу Моцарт Бет Прве Лиге Србије.

Урош Пауновић је остао на клупи за резерве у домаћем тиму.

Дубочица је сада 10. са 11 освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Марко Павић, Андреј Пиваш

Фудбалери Кабела изгубили су као домаћини од екипе Подунавца резултатом 1:2 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Марко Павић је постигао аутогол, а играо је до 69. минута, док је Андреј Пиваш био једини стрелац за Кабел у 54. минуту, пошто је на полувремену ушао у игру. Ђорђе Ђурић није улазио у игру у тиму Кабела.

Кабел је сада седми на табели са 12 освојених бодова.

Хајдук Дивош – Урош Јаковљевић

Фудбалери Хајдука из Дивоша ремизирали су у гостима са екипом Железничара резултатом 1:1 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Урош Јаковљевић је бранио цео меч за екипу Хајдука.

Тим из Дивоша сада је шести са 13 освојених бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Огњен Богуновић

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од екипе Нафтагаса резултатом 3:0 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио цео меч за екипу РФК Нови Сад 1921.

РФК Нови Сад 1921 сада је 14. са седам освојених бодова.

Раднички Зрењанин – Вања Апостоловски

Фудбалери Радничког из Зрењанина ремизирали су са екипом Динама 1945 резултатом 0:0 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Вања Апостоловски је играо до 83. минута.

Раднички је сада осми са 12 освојених бодова.

Металац – Вук Токин

Фудбалери Металца победили су у гостима екипу Јошанице резултатом 1:0 у у осмом колу Српске лиге, група Запад.

Вук Токин је одиграо 90 минута за победнички тим.

Металац је сада трећи са 14 освојених бодова.