Proteklog vikenda u svojim uzrasnim kategorijama takmičilo se sedam selekcija, uz učinak od tri pobede i po dva remija i poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – OFK Beograd  1:0 (1:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su OFK Beograd rezultatom 1:0 u osmom kolu Omladinske lige Srbije.

Strelac za Vojvodinu bio je Borovina u 23. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Matić, Velicki, Pilić, Mićunović, Božičić, Borovina, Janjić, Peranović, Stojanović, Skorupan, Stanišić. U igru sa klupe ušli su: Pavlović, Pejović, Eremić, Boškan i Davkovski.

U sledećem kolu omladinci gostuju Mladosti u Lučanima.

16 Trayal 8 1 0 7 7 24 -17 3

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – OFK Beograd 1:4 (0:1)

Kadeti Vojvodine izgubili su kao domaćini od OFK Beograda rezultatom 1:4 u osmom kolu Kadetske lige Srbije.

Strelac za Vojvodinu bio je Bošković u 58. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Zorić, Babić, Krajcar, Pejić, Topić, Đokanović, Bošković, Laketić, Veljić, Disić, Novaković. U igru sa klupe ušli su: Ostojić, Ivanović, Janković, Zekić i Simić.

U sledećem kolu kadeti takođe gostuju u Lučanima ekipi Mladosti.

16 OLE 8 0 1 7 5 24 -19 1

Omladinska liga Vojvodine: Vojvodina – Š.F. Petrika 3:3 (1:1)

Mlađi omladinci Vojvodine remizirali su kao domaćini sa Š.F. Petrika rezultatom 3:3 u sedmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Petrović u 56. Popović u 56. i Kašanski u 10. minutu (a.g.).

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Prolić, Čikara, Eremić, Sredojević, Šašić, Oan, Popović, Pavlović, Stevanović, Duvnjak, Pupovac. U igru sa klupe ušli su: Ristić, Kišutcai, Petrović, Aleksić, Piksiades, Cerović.

U sledećem kolu mlađi omladinci gostuju Radničkom u Zrenjaninu.

12 RFK Novi Sad 1921 (-3) 7 0 1 6 4 21 -17 -2

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – Š.F. Petrika 1:1 (0:0)

Mlađi kadeti Vojvodine remizirali su sa Š.F. Petrika rezultatom 1:1 u sedmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelac  za Vojvodinu bio je Bukvić u 62. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Banjac, Monodom, Kaišarević, Simić, Čejović, Bukvić, Andrijašević, Ađin, Kljajić, Zobenica.

U igru sa klupe ušli su: Davidov, Bulat, Trailović.

U sledećem kolu mlađi kadeti gostuju ekipi  Mladosti u Lukićevu.

Vošini klinci – FK ODR  2:3 (1:1)

Druga kadetska selekcija Vošini klinci izgubili su kao domaćini od FK ODR rezultatom 2:3 u sedmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vošine klince  bili su: Malešević u 38. i Mijatović u 47. minutu.

Vošini klinci nastupili su u sledećem sastavu: Šuranji, Vugrinčić, Pantelin, Mijatov, Majstorović, Matić, Malešević, Anđelković, Nikolić, Radosavljević, Mijatović. U igru sa klupe ušli su: Vulović, Delibašić, Kosić, Cupara, Prgomelja, Pantelić.

U sledećem kolu Vošini klinci gostuju TSC-u.

12 Ravangrad 2018 7 0 0 7 4 26 -22 0

Pionirska liga Vojvodine, grupa Sever: Sofeks – Vojvodina 0:13 (0:3)

Pioniri Vojvodine pobedili su u gostima Sofeks rezultatom 13:0 u šestom kolu Pionirske lige Vojvodine, grupa Sever.

Strelci za Vojvodinu bili su: Kresoja u 24, 26. 70. i 72, Stjepić u 30. Radović u 48. 50. i 58. Isakov u 65. i 79. Pjevač u 67. Malinić u 72. i 73. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Vještica, Cupara, Stjepić, Kaluđerović, Pavlović, Radović, Aničić, Kresoja, Baljak. U igru sa klupe ušli su: Kostadinović, Malinić, Ramić, Isakov, Simić, Pjevač, Spasić.

U sledećem kolu pioniri Vojvodine gostuju OFK Bačka.

Vošini klinci   Krila Krajine 7:0 (4:0)

Druga pionirska selekcija Vošini klinci pobedili su kao domaćini Krila Krajine rezultatom 7:0 u šestom kolu Pionirske lige Vojvodine, grupa Sever.

Strelci  za Vošine klince bili su: Vladić, 2. 66. i 69. Dedejić u 5. Radović u 21. Prelić u 35. i Šljukić u 73. minutu.

Vošini klinci  nastupili su u sledećem sastavu: Kovačević, Tepavčević, Kuhajda, Radović, Mijatov. Dedeić, Prelić, Stanojčić, Vladić, Tomišić, Vorgučin. U igru sa klupe ušli su: Sigeti, Perišić, Malešević, Lerinc, Šljukić, Pavićević, Beljkaš.

U sledećem kolu Vošini klinci gostuju Ravangradu 2018 u Somboru.