Протеклог викенда у својим узрасним категоријама такмичило се шест селекција, уз учинак од три победе, два ремија и једног пораза.

Oмладинска лига Србије: Младост – Војводина 1:1 (0:1)

Омладинци Војводине ремизирали су у гостима са екипом Младости из Лучана резултатом 1:1 у деветом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелац гола за Војводину био је Божичић у 11. Минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Велицки, Пилић, Мићуновић, Божичић, Јањић, Перановић, Еремић, Скорупан, Бошкан, Станишић. У игру са клупе ушли су: Павловић, Пејовић, Боровина, Стојановић и Јауковић.

У следећем колу омладинци гостују Чукаричком.

16 Трајал 9 1 0 8 8 31 -23 3

Кадетска лига Србије: Младост – Војводина 1:0 (0 : 0)

Кадети Војводине изгубили су у гостима од екипе Младости из Лучана резултатом 1:0 у деветом колу Кадетске лиге Србије.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Бабић, Парезановић, Пејић, Крајцар, Пејовић, Топић, Ђокановић, Остојић, Лакетић, Ивановић. У игру са клупе ушли су: Бошковић, Дисић, Новаковић.

У следећем колу кадети такође гостују Чукаричком у Београду.

Oмладинска лига Војводине: Раднички Војводина 0:0

Млађи омладинци Војводине ремизирали су у гостима са зрењанинским Радничким резултатом 0:0 у осмом колу Омладинске лиге Војводине.

Војводина је наступила у следећем саставу: Ђурић, Шашић, Оан, Поповић, Пупавац, Петровић, Алексић, Дувњак, Средојевић, Чикара, Пиксиадес.

У игру са клупе ушли су: Гавриловић, Зобеница, Павловић, Стевановић, Ристић,

У следећем колу млађи омладинци биће домаћини Инђији.

12 РФК Нови Сад 1921 (-3) 8 1 1 6 5 21 -16 1

Кадетска лигa Војводине: Младост – Војводина 0:9 (0 : 2)

Кадети Војводине победили су у гостима екипу Младости из Лукићева резултатом 9:0 у осмом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Симић у 28. Андријашевић у 41. 54. и 65. Траиловић у 48. и 77. Кљајић у 56. Буквић у 75. и Илић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Катић, Монодом, Каишаревић, Симић, Буквић, Андријашевић, Давидов, Вујиновић, Зобеница, Ађин. У игру са клупе ушли су: Булат, Илић, Жарковић Страхиња, Траиловић, Жарковић Данило.

У следећем колу млађи кадети Војводине такође ће бити домаћини екипи Инђије.

Своју утакмицу 8. кола Вошини клинци играју данас, 7. октобра  против ТСЦ-а у Бачкој Тополи,

12 Младост (Л) 8 0 1 7 5 28 -23 1

Пионирска лига Војводине: Војводина – ОФК Бачка  16:0 (7:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини ОФК Бачку резултатом 16:0 у седмом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци за Војводину били су: Радовић у 4. 7. 31. 44. и 75. Исаков у 10. Кресоја у 14. и 76. Цупара у 34. Аничић у 36. Лопичић у 49. и 54. Малинич у 62. и 70. Павловић у 71. и 74. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Вјештица, Цупара, Аничић, Калуђеровић, Павловић, Радовић, Кресоја, Лопичић и Исаков. У игру са клупе ушли су: Костадиновић, Баљак, Малинић, Спасић, Стијепић, Рамић, Пјевач.

Раванград 2018 – Вошини клинци  2:5  (1:1)

Друга пионирска генерација Вошини клинци победили су у гостима Раванград резултатом 5:2 у седмом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци  за Вошине клинце били су: Костић у 6. и 56. Дедеић у 46. Шљукић у 64. и Томишић у 79. минуту.

Вошини клинци  наступили су у следећем саставу: Ковачевић, Кухајда, Павићевић, Мијатов, Томишић,  Костић, Радовић, Дедеић, Владић, Станојчић, Прелић. У игру са клупе ушли су: Бакић, Марковић Шљукић и Бељкаш.

У следећем колу састаће се пионири Војводине и Вошини клинци.