Фудбалери Војводине ремизирали су у гостима са Јединством са Уба резултатом 1:1 у 12. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Једини погодак за Војводину постигао је Марко Величковић у 84. минуту.

Јединство: Јовановић, Голубовић, Дамјанић, Аћимовић, Додеровић, Митровић (од 61. Миладиновић), Матић, Ракић, Јевтић, Перез (од 61. Стојановић), Дензел.

Војводина: Гочманац, Л. Николић (од 46. Бутеан), Кораћ, Црномарковић, Ђорђевић (од 66. Лукас Барос), Полетановић (од 46. Величковић), Петровић, Савићевић (од 76. Медојевић), Радуловић (од 46. Депу), Сери, Бамиделе.

Војводина је у првом полувремену имала неколико прилика, а прву је имао Радуловић, чији је ударац у први угао изблокиран.

Након тога, Сери је у неколико наврата покушао да направи вишак соло продорима, а у 20. минуту је шутирао са дистанце у голмана

Домаћи су повели у 28. минуту, из првог и јединог ударца ка голу у првом полувремену. Јевтић је примио лопту после грешке Војводине на средини терена, преварио је Црномарковића и потом погодио доњи десни угао за 1:0.

Тај погодак утицао је на игру Војводине, која је опала после вођства Јединства, па до одласка на одмор, још два покушаја имао је Радуловић. Прво је у 33. минуту покушао да лобује голмана, али је гађао преко гола, да би у финишу првог дела гађао са 15 метара право у голмана Јовановића.

Тренер Војводине Ненад Лалатовић одлучио је већ на полувремену да направи троструку измену, пошто су ушли Бутеан, Величковић и Депу уместо Лазар Николића, Полетановића и Радуловића.

Депу је имао прву велику шансу у наставку, Депу је пресекао један лош повратни пас ка голману Јовановићу, али није успео најбоље да шутира, његов ударац са ивице шеснаестерца завршио је поред стативе.

Иако је Војводина имала доминацију и посед лопте, гости су тешко долазили до правих прилика, па је Лалатовић одлучио да направи и четврту измену, Лукас Барос је заменио Ђорђевића у 66. минуту. Домаћи су први пут шутирали тек у 68. минуту када је Дензел са 20 метара гађао поред стативе.

Воша је у 74. минуту коначно извела један опасан напад, Сери је проиграо Бамиделеа, који је са неких 15 метара гађао замало поред гола.

Домаћи су били близу другог гола пет минута касније, Дензел је искоса са десне стране гађао, Аћимовић је пробао главом испред гола да скрене у мрежу, лопта је завршила у гол ауту.

У 84. минуту Војводина је успела да дође до изједначења, дугу лопту са половине послао је Црномарковић, одбрана Јединства је реаговала, али је Величковић налетео и из прве снажним ударцем савладао Јовановића за 1:1!

У 88. минуту Бамиделе је имао стопостотну шансу, Депу га је проиграо, а овај ишао сам на гол, али је шутирао поред стативе.  Домаћи су узвратили минут касније, Дензел је поново био у центру пажње, искоса са десне стране гађао је први угао, истакао се Гочманац одличном интервенцијом.

До краја није било промене резултата, па је Војводина уписала реми. У наредном колу, Војводина дочекује ОФК Београд, у суботу од 20 часова.