Protekle nedelje u svojim klubovima nastupali su pozajmljeni igrači FK Vojvodina.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su u gostima od Crvene zvezde rezultatom 4:2 u 28. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Dvostruki strelac za Mladost GAT bio je Vošin Milan Vidakov u 12. i 33. minutu.

Mladost je ovim porazom ostala poslednjeplasirani tim na tabeli sa 18 bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič i Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice poraženi su u gostima od ekipe Železničara rezultatom 5:0 u 27. kolu Prve lige Srbije.

Nemanja Ivanović je igrao do 35. minuta, dok Matvej Martinkevič nije bio u sastavu.

Loznica je sada 14. na tabeli sa 24 boda.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Miloš Popović, Vanja Apostolovski, Nikola Pavlica, Luka Drobnjak, Uroš Paunović, Darko Zuvić, Lukijan Abadžija i Nemanja Toroman

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu Jedinstva rezultatom 3:0 u 20. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Sva tri gola za Kabel postigli su Vošini igrači – Kokanović u četvrtom, Pavlica u 31. i Popović u 87. minutu.

Kabel je sada 11. na tabeli sa 24 boda.

Omladinac: Nikola Mirić

Fudbaleri Omladinca remizirali su u gostima sa Tisom rezultatom 1:1 u 20. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić je odigrao ceo meč za ekipu Omladinca.

Omladinac je sada 10. na tabeli sa 26 bodova.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri Sampdorije U-19 remizirali su na svom terenu sa ekipom Kaljarija U-19 rezultatom 1:1 u 25. kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je u igru ušao u 63. minutu.

Sampdorija U-19 sada je 11. na tabeli sa 32 boda.