Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Voždovac – Vuk Bogdanović, Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca izgubili su u gostima od ekipe Radničkog 1923 rezultatom 3:0 u 15. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je igrao do 60. minuta, dok Vuk Bogdanović nije bio u sastavu.

Voždovac je sada osmi na tabeli sa 18 osvojenih bodova.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev; Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice i Mladosti GAT remizirali su rezultatom 0:0 u 16. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević nije bio u sastavu Radničkog.

Za Mladost GAT starteri su bili – Marko Kerkez, Lukijan Abadžija (do 64. minuta) i Ivan Vukčević (do 75. minuta), sa klupe je ušao Nikola Pavlica (od 64. minuta). Na klupi su ostali Miloš Popović i Luka Drobnjak, dok Dragan Kokanović i Milan Kovačev nisu bili u sastavu.

Radnički je sada osmi sa 21 bodom, a Mladost GAT poslednjeplasirani tim sa 10 osvojenih bodova.

Kabel – Vanja Apostolovski, Nemanja Soković, Ognjen Bogunović

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu Tise rezultatom 2:0 u 14. kolu kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Strelac drugog gola za Kabel bio je Vošin Nemanja Soković u 77. minutu, a prethodno je ušao sa klupe na poluvremenu. Bogunović je opet stajao na golu tokom celog meča, a Vanja Apostolovski je iz igre izašao u samom finišu utakmice.

Kabel je sada četvrti sa 26 osvojenih bodova.

Radnički (ZR) – Nikola Mirić

Fudbaleri Radničkog izgubili su u gostima od ekipe Podunavca rezultatom 1:0 u 14. kolu kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić nije bio u protokolu zbog povrede.

Zrenjaninci su sada 10. na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

Hajduk 1912 – Darko Zuvić

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su ekipu Bečeja rezultatom 4:1 u 14. kolu kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Darko Zuvić nije branio za ekipu Hajduka 1912.

Hajduk je sada 11. na tabeli sa 16 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele remizirali su sa ekipom Famalikaoa rezultatom 0:0 u  11. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je ostao na klupi za rezervne igrače.

Vizela je sada 14. sa deset osvojenih bodova.