Protekle nedelje u svojim klubovima nastupali su pozajmljeni igrači FK Vojvodina.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su u gostima sa ekipom Radnika rezultatom 1:1 u 35. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov je odigrao ceo meč za gostujuću ekipu.

Mladost GAT je sada poslednjeplasirani tim na tabeli sa 29 bodova.

Loznica: Matvej Martinkevič i Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice remizirali su u gostima sa ekipom Trajala rezultatom 1:1 u 35. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Ivanović je odigrao ceo meč, dok je Matvej Martinkevič ostao na klupi za rezerve.

Loznica je sada 13. na tabeli sa 38 bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Miloš Popović, Vanja Apostolovski, Nikola Pavlica, Luka Drobnjak, Uroš Paunović, Darko Zuvić, Lukijan Abadžija i Nemanja Toroman

Fudbaleri Kabela remizirali su kao domaćini sa ekipom 1. maj rezultatom 2:2 u 26. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Strelac drugog gola za Kabel bio je Nikola Pavlica, a osim njega starteri su bili – Nemanja Toroman, Luka Drobnjak (do 57. minuta), Dragan Kokanović, Miloš Popović, Lukijan Abadžija, a sa klupe je u 57. minutu ušao Branislav Milanov. Na klupi za rezerve ostao Darko Zuvić, dok u sastavu nisu bili Vanja Apostolovski i Uroš Paunović.

Kabel je sada 11. na tabeli sa 31 bodom.

Omladinac: Nikola Mirić

Fudbaleri Omladinca pobedili su ekipu Naftagasa rezultatom 7:1 u 26. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić nije bio u sastavu zbog suspenzije i četiri žuta kartona.

Omladinac je sada šesti na tabeli sa 36 bodova.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri Sampdorije U-19 remizirali su kao domaćini sa ekipom Torina U-19 rezultatom 2:2 u 31. kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je postigao pogodak za tim iz Đenove u 46. minutu, a iz igre je izašao u 70.

Sampdorija U-19 je sada 10. na tabeli sa 44 boda.