Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Voždovac – Vuk Bogdanović, Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca pobedili su ekipu Mladosti rezultatom 3:1 u sedmom kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Vuk Bogdanović i Filip Antonijević ostali su na klupi za rezervne igrače.

Voždovac je sada četvrti na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su u gostima sa ekipom Metalca rezultatom 0:0 u sedmom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Među starterima bio je samo Dragan Kokanović (do 80. minuta), dok su sa klupe ušli Marko Kerkez (od 69. minuta) i Nikola Pavlica (od 80. minuta). Abadžija, Drobnjak, Kovačev, Popović i Vukčević su ostali na klupi.

Mladost GAT je poslednjeplasirani tim na tabeli sa tri osvojena boda.

Kabel – Vanja Apostolovski, Nemanja Soković, Ognjen Bogunović

Fudbaleri Kabela remizirali su u gostima sa ekipom Jedinstva rezultatom 1:1 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Jedini strelac za Kabel bio je Vanja Apostolovski u 14. minutu, a teren je napustio u 60. Bogunović je opet stajao na golu, a Soković je predvodio napad do kraja susreta.

Kabel je sada četvrti sa 11 osvojenih bodova.

Hajduk 1912 – Darko Zuvić

Fudbaleri Hajduka 1912 izgubili su kao domaćini od ekipe Dinama 1945 rezultatom 0:1 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Darko Zuvić je ponovo bio na golu Hajduka 1912.

Ovaj tim je sada šesti sa 10 osvojenih bodova.

Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice pobedili su u gostima beogradski Radnički rezultatom 1:0 u sedmom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević ponovo nije bio u sastavu Radničkog.

Radnički je sada osmi sa devet osvojenih bodova.

Radnički (ZR) – Nikola Mirić

Fudbaleri Radničkog izgubili su u gostima od ekipe Železničara rezultatom 4:0 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić nije bio u sastavu zbog suspenzije, odnosno četiri žuta kartona.

Radnički iz Zrenjanina sada je 12. sa sedam osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele izgubili su od ekipe Benfike rezultatom 1:2 u četvrtom kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je debitovao za Vizelu, a na terenu je bio do 85. minuta.

Vizela je sada 14. na tabeli sa četiri osvojena boda.