Četvorica članova Vojvodine imala su reprezentativne obaveze tokom oktobarske pauze.

Marko Veličković – Srbija U-21

Vezista Vojvodine Marko Veličković nije nastupio u pobedi mlade reprezentacije Srbije nad Ukrajinom.

Izabranici Ljubinka Drulovića pobedili su Ukrajince rezultatom 1:0 u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, ali je Srbija još ranije ostala bez plasmana.

Andrija Radulović – Crna Gora

Ofanzivac Vojvodine Andrija Radulović odigrao je jedno poluvreme u utakmicama Crne Gore protiv Turske i Velsa.

Crna Gora je najpre poražena u gostima od Turske rezultatom 1:0, a Radulović nije bio u sastavu.

Tri dana kasnije u porazu Crne Gore u Velsu (1:0), Radulović je u igru ušao u drugom poluvremenu i odigrao je 45 minuta.

Seid Korać – Luksemburg

Štoper Vojvodine Seid Korać odigrao je obe utakmice za selekciju Luksemburga.

On je po 90 minuta igrao u remijima sa Bugarskom u gostima (0:0) i tri dana kasnije sa Belorusijom takođe u gostima (1:1).

Kolins Sičendže – Kenija

Štoper Vojvodine Kolins Sičendže nije upisao minute u mečevima za Keniju protiv Kameruna.

Kenija je odigrala dve utakmice protiv Kameruna, najpre je u gostima poražena – 4:1, a potom i na svom terenu – 0:1, a Sičendže je ostao na klupi u oba meča.