Proteklog vikenda u svojim uzrasnim kategorijama takmičilo se šest selekcija, uz učinak od tri pobede, dva remija i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Mladost – Vojvodina 1:1 (0:1)

Omladinci Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom Mladosti iz Lučana rezultatom 1:1 u devetom kolu Omladinske lige Srbije.

Strelac gola za Vojvodinu bio je Božičić u 11. Minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Matić, Velicki, Pilić, Mićunović, Božičić, Janjić, Peranović, Eremić, Skorupan, Boškan, Stanišić. U igru sa klupe ušli su: Pavlović, Pejović, Borovina, Stojanović i Jauković.

U sledećem kolu omladinci gostuju Čukaričkom.

16 Trajal 9 1 0 8 8 31 -23 3

Kadetska liga Srbije: Mladost – Vojvodina 1:0 (0 : 0)

Kadeti Vojvodine izgubili su u gostima od ekipe Mladosti iz Lučana rezultatom 1:0 u devetom kolu Kadetske lige Srbije.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogdanović, Babić, Parezanović, Pejić, Krajcar, Pejović, Topić, Đokanović, Ostojić, Laketić, Ivanović. U igru sa klupe ušli su: Bošković, Disić, Novaković.

U sledećem kolu kadeti takođe gostuju Čukaričkom u Beogradu.

Omladinska liga Vojvodine: Radnički Vojvodina 0:0

Mlađi omladinci Vojvodine remizirali su u gostima sa zrenjaninskim Radničkim rezultatom 0:0 u osmom kolu Omladinske lige Vojvodine.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Đurić, Šašić, Oan, Popović, Pupavac, Petrović, Aleksić, Duvnjak, Sredojević, Čikara, Piksiades.

U igru sa klupe ušli su: Gavrilović, Zobenica, Pavlović, Stevanović, Ristić,

U sledećem kolu mlađi omladinci biće domaćini Inđiji.

12 RFK Novi Sad 1921 (-3) 8 1 1 6 5 21 -16 1

Kadetska liga Vojvodine: Mladost – Vojvodina 0:9 (0 : 2)

Kadeti Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Mladosti iz Lukićeva rezultatom 9:0 u osmom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci  za Vojvodinu bili su: Simić u 28. Andrijašević u 41. 54. i 65. Trailović u 48. i 77. Kljajić u 56. Bukvić u 75. i Ilić u 90. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Katić, Monodom, Kaišarević, Simić, Bukvić, Andrijašević, Davidov, Vujinović, Zobenica, Ađin. U igru sa klupe ušli su: Bulat, Ilić, Žarković Strahinja, Trailović, Žarković Danilo.

U sledećem kolu mlađi kadeti Vojvodine takođe će biti domaćini ekipi Inđije.

Svoju utakmicu 8. kola Vošini klinci igraju danas, 7. oktobra  protiv TSC-a u Bačkoj Topoli,

12 Mladost (L) 8 0 1 7 5 28 -23 1

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – OFK Bačka  16:0 (7:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su kao domaćini OFK Bačku rezultatom 16:0 u sedmom kolu Pionirske lige Vojvodine, grupa Sever.

Strelci za Vojvodinu bili su: Radović u 4. 7. 31. 44. i 75. Isakov u 10. Kresoja u 14. i 76. Cupara u 34. Aničić u 36. Lopičić u 49. i 54. Malinič u 62. i 70. Pavlović u 71. i 74. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bjelac, Kesić, Vještica, Cupara, Aničić, Kaluđerović, Pavlović, Radović, Kresoja, Lopičić i Isakov. U igru sa klupe ušli su: Kostadinović, Baljak, Malinić, Spasić, Stijepić, Ramić, Pjevač.

Ravangrad 2018 – Vošini klinci  2:5  (1:1)

Druga pionirska generacija Vošini klinci pobedili su u gostima Ravangrad rezultatom 5:2 u sedmom kolu Pionirske lige Vojvodine, grupa Sever.

Strelci  za Vošine klince bili su: Kostić u 6. i 56. Dedeić u 46. Šljukić u 64. i Tomišić u 79. minutu.

Vošini klinci  nastupili su u sledećem sastavu: Kovačević, Kuhajda, Pavićević, Mijatov, Tomišić,  Kostić, Radović, Dedeić, Vladić, Stanojčić, Prelić. U igru sa klupe ušli su: Bakić, Marković Šljukić i Beljkaš.

U sledećem kolu sastaće se pioniri Vojvodine i Vošini klinci.