Протеклог викенда у својим узрасним категоријама такмичило се седам селекција, уз учинак од три победе и по два ремија и пораза.

Oмладинска лига Србије: Војводина – ОФК Београд  1:0 (1:0)

Омладинци Војводине победили су ОФК Београд резултатом 1:0 у осмом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Боровина у 23. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Велицки, Пилић, Мићуновић, Божичић, Боровина, Јањић, Перановић, Стојановић, Скорупан, Станишић. У игру са клупе ушли су: Павловић, Пејовић, Еремић, Бошкан и Давковски.

У следећем колу омладинци гостују Младости у Лучанима.

16 Траyал 8 1 0 7 7 24 -17 3

Кадетска лига Србије: Војводина – ОФК Београд 1:4 (0:1)

Кадети Војводине изгубили су као домаћини од ОФК Београда резултатом 1:4 у осмом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Бошковић у 58. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Зорић, Бабић, Крајцар, Пејић, Топић, Ђокановић, Бошковић, Лакетић, Вељић, Дисић, Новаковић. У игру са клупе ушли су: Остојић, Ивановић, Јанковић, Зекић и Симић.

У следећем колу кадети такође гостују у Лучанима екипи Младости.

16 ОЛЕ 8 0 1 7 5 24 -19 1

Oмладинска лига Војводине: Војводина – Ш.Ф. Петрика 3:3 (1:1)

Млађи омладинци Војводине ремизирали су као домаћини са Ш.Ф. Петрика резултатом 3:3 у седмом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Петровић у 56. Поповић у 56. и Кашански у 10. минуту (а.г.).

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Чикара, Еремић, Средојевић, Шашић, Оан, Поповић, Павловић, Стевановић, Дувњак, Пуповац. У игру са клупе ушли су: Ристић, Кишутцаи, Петровић, Алексић, Пиксиадес, Церовић.

У следећем колу млађи омладинци гостују Радничком у Зрењанину.

12 РФК Нови Сад 1921 (-3) 7 0 1 6 4 21 -17 -2

Кадетска лигa Војводине: Војводина – Ш.Ф. Петрика 1:1 (0:0)

Млађи кадети Војводине ремизирали су са Ш.Ф. Петрика резултатом 1:1 у седмом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелац  за Војводину био је Буквић у 62. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Монодом, Каишаревић, Симић, Чејовић, Буквић, Андријашевић, Ађин, Кљајић, Зобеница.

У игру са клупе ушли су: Давидов, Булат, Траиловић.

У следећем колу млађи кадети гостују екипи  Младости у Лукићеву.

Вошини клинци – ФК ОДР  2:3 (1:1)

Друга кадетска селекција Вошини клинци изгубили су као домаћини од ФК ОДР резултатом 2:3 у седмом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Малешевић у 38. и Мијатовић у 47. минуту.

Вошини клинци наступили су у следећем саставу: Шурањи, Вугринчић, Пантелин, Мијатов, Мајсторовић, Матић, Малешевић, Анђелковић, Николић, Радосављевић, Мијатовић. У игру са клупе ушли су: Вуловић, Делибашић, Косић, Цупара, Пргомеља, Пантелић.

У следећем колу Вошини клинци гостују ТСЦ-у.

12 Раванград 2018 7 0 0 7 4 26 -22 0

Пионирска лига Војводине, група Север: Софекс – Војводина 0:13 (0:3)

Пионири Војводине победили су у гостима Софекс резултатом 13:0 у шестом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци за Војводину били су: Кресоја у 24, 26. 70. и 72, Стјепић у 30. Радовић у 48. 50. и 58. Исаков у 65. и 79. Пјевач у 67. Малинић у 72. и 73. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Вјештица, Цупара, Стјепић, Калуђеровић, Павловић, Радовић, Аничић, Кресоја, Баљак. У игру са клупе ушли су: Костадиновић, Малинић, Рамић, Исаков, Симић, Пјевач, Спасић.

У следећем колу пионири Војводине гостују ОФК Бачка.

Вошини клинци   Крила Крајине 7:0 (4:0)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победили су као домаћини Крила Крајине резултатом 7:0 у шестом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци  за Вошине клинце били су: Владић, 2. 66. и 69. Дедејић у 5. Радовић у 21. Прелић у 35. и Шљукић у 73. минуту.

Вошини клинци  наступили су у следећем саставу: Ковачевић, Тепавчевић, Кухајда, Радовић, Мијатов. Дедеић, Прелић, Станојчић, Владић, Томишић, Воргучин. У игру са клупе ушли су: Сигети, Перишић, Малешевић, Леринц, Шљукић, Павићевић, Бељкаш.

У следећем колу Вошини клинци гостују Раванграду 2018 у Сомбору.