Od ovog, svakog ponedeljka u našoj redovnoj rubrici U Vošinom oku pratićemo učinke naših pozajmljenih igrača.

Protekli vikend obeležio je Vanja Apostolovski, koji je postigao gol i upisao asistenciju u pobedi zrenjaninskog Radničkog.

Tekstilac – Luka Serdar

Fudbaleri Tekstilca izgubili su u gostima od Radničkog 1923 rezultatom 1:0 u devetom kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Luka Serdar nije bio u sastavu poražene ekipe.

Tekstilac je sada 11. na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Inđija – Nemanja Toroman

Fudbaleri Inđije remizirali su u gostima sa ekipom Slovena rezultatom 1:1 u osmom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman je ostao na klupi za rezerve.

Inđija je sada 10. sa osam osvojenih bodova.

Dubočica – Uroš Paunović

Fudbaleri Dubočice remizirali su kao domaćini sa ekipom Javor Matisa rezultatom 1:1 u osmom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Paunović nije bio u sastavu domaće ekipe.

Dubočica je sada 12. sa sedam osvojenih bodova.

Kabel – Đorđe Đurić, Marko Pavić, Andrej Pivaš; Hajduk Divoš – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Kabela i Hajduka iz Divoša remizirali su rezultatom 0:0 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

U timu Kabela, Marko Pavić je odigrao ceo meč, Đorđe Đurić je ostao na klupi, a Pivaš nije bio u sastavu. S druge strane, golman Jakovljević je branio ceo meč za Hajduk i bio je prema ocenama najbolji akter na terenu.

Kabel je sada četvrti sa 11 bodova, dok je Hajduk sedmi sa devet.

RFK Novi Sad 1921 – Ognjen Bogunović

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 izgubili su u gostima od ekipe Omladinca rezultatom 1:0 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Ognjen Bogunović branio je ceo meč za poraženi tim.

RFK Novi Sad 1921 je sada 15. na tabeli sa četiri osvojena boda.

Radnički Zrenjanin – Vanja Apostolovski

Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina pobedili su kao domaćini ekipu Podunavca rezultatom 3:1 u šestom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Vanja Apostolovski je postigao gol i upisao asistenciju. U igru je ušao na poluvremenu, najpre je asistirao u 56. minutu, a potom i postavio konačnih 3:1 u 62.

Radnički je sada šesti sa 10 osvojenih bodova.

Metalac – Vuk Tokin

Fudbaleri Metalca pobedili su kao domaćini ekipu Lipolista rezultatom 2:0 u šestom kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Vuk Tokin je odigrao ceo meč za pobednički tim.

Metalac je sada peti sa osam osvojenih bodova.