Протеклог викенда у својим узрасним категоријама такмичило се шест селекција, уз учинак од четири победе, једног ремија и једног пораза.

Oмладинска лига Србије: Чукарички – Војводина 3:1 (3:0)

Омладинци Војводине изгубили су у гостима од екипе Чукаричког резултатом 3:1 у 10. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Станишић у 84. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Велицки, Павловић, Пилић, Мићуновић, Божичић, Пејовић, Боровина, Перановић, Еремић, Станишић. У игру са клупе ушли су: Јањић, Стојановић, Јауковић, Давковски, Петровић.

У следећем колу омладинци дочекују Нови Пазар.

16 Траjал 10 1 0 9 9 39 -30 3

Кадетска лига Србије: Вождовац – Војводина 1:1 (0:1)

Кадети Војводине ремизирали су у гостима са екипом Вождовца резултатом 1:1 у 12. колу Кадетске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Ђокановић у 9. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Бабић, Крајцар, Пејовић, Топић, Ђокановић, Лакетић, Гавриловић,  Вељић, Ивановић, Зекић. У игру са клупе ушли су: Парезановић, Остојић, Бошковић, Дисић, Новаковић.

У следећем колу кадети дочекују Трајал из Крушевца.

Oмладинска лига Војводине, 10. коло

Своју утакмицу 10. кола млађи омладинци играју данас, понедељак, 21.10. у гостима против Кабела.

12 Раванград 2018 10 1 1 8 5 42 -37 4

Кадетска лигa Војводине: Кабел – Војводина 0:3 (0:1)

Млађи кадети Војводине победили су у гостима екипу Кабела резултатом 3:0 у 10. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Јовић у 10. и 73. и Жарковић у 81. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Каишаревић, Чејовић, Буквић, Андријашевић, Илић, Кљајић, Давидов, Вујиновић, Незири, Јовић. У игру са клупе ушли су: Катић, Траиловић, Ађин, Павловић, Жарковић, Монодом.

У следећем колу млађи кадети дочекују Спартак.

Младост (Лукићево) – Вошини клинци 0:3 (0: 1)

Друга кадетска селекција Вошини клинци победили су у Лукићеву екипу Младости резултатом 3:0 у 10. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Радосављевић у 42. Анђелковић у 55. Вуловић у 59. и Малешевић у 68. минуту.

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Шурањи, Пантелић, Ристић, Мајсторовић, Пантелин, Матић, Малешевић, Анђелковић, Косић, Радосављевић, Вуловић. У игру са клупе ушли су: Милосављевић, Томић, Николић, Пргомеља, Цупара, Асанов.

У следећем колу Вошин клинци дочекују Инђију.

12 Раванград 2018 10 0 1 9 8 36 -28 1

Пионирска лига Војводине: Војводина – Ш.Ф. Петар Пуача 5:0  (1:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини Ш.Ф. Петар Пуача резултатом 5:0 у деветом колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Ковач у 15. и 47. Калуђеровић у 68. Малинић у 78. и Стјепић у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Марјановић, Кесић, Цупара, Аничић, Баљак, Стјепић, Павловић, Ковач, Вјештица, Симић, Лопичић, Исаков. У игру са клупе ушли су Калуђеровић, Стијепић, Малинић.

У следећем колу пионири Војводине гостују РФК Нови Сад 1921.

Кабел  – Вошини клинци 0:8 (0:3)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победили су у гостима екипу Кабела резултатом 8:0 у деветом колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци  за Вошине клинце били су: Костић у 18. и 75. Мијатов у 28. Дедејић у 33. и 43. Томишић у 62. Прелић у 69. и Станојчић у 73. минуту.

Вошини клинци  наступили су у следећем саставу: Сигети, Тепавчевић, Кухајда, Костић, Радовић, Мијатов, Дедеић, Станојчић, Владић, Марковић,Томишић. У игру са клупе ушли су Бакић, Перишић, Прелић, Леринц и Шљукић.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Дерби 2015.