Протеклог викенда у својим узрасним категоријама такмичило се свих шест селекција Војводине уз учинак од шест победа.

Oмладинска лига Србије: Војводина – Раднички 1923 2 : 1 (2 : 1)

Омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Радничког 1923 резултатом 2:1 у четвртом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Јањић у 15. и Скорупан 33. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Велицки, Продановић,  Пилић, Мићуновић, Боровина, Јањић, Перановавић, Јауковић, Нинковић, Скорупан. У игру са клупе ушли су: Божичић, Стојановић, Ермић, Бошкан, Станишић.

Кадетска лига Србије: Војводина – Мачва  3 : 1 (0 : 1

Кадети Војводине победили су као домаћини екипу Мачве резултатом 3:1 у четвртом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Бошковић у 73. и Јанковић у 83. и 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Бабић, Крајцар, Пејић, Oстојић, Лакетић, Гавриловић,  Јанковић, Зекић, Дисић, Новаковић. У игру са клупе ушли су: Пејовић, Чејовић, Симић, Бошковић,

У следећем колу  кадети такође дочекују ТСЦ.

Oмладинска лига Војводинe Војводина – Раванград 2018   8 : 0 (1 : 0

Млађи омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Раванград 2018 резултатом 8:0 у трећем колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Стевановић у 35. Дувњак у 51. 64. и 69. Станишић у 71. и 75. Пиксиадес у 78. и Чикара у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Зорић, Чикара, Еремић, Зобеница, Шашић, Стевановић, Станишић, Поповић, Алексић, Дувњак, Пуповац. У игру са клупе ушли су: Полић, Кишцаји, Пиксиадес, Симић, Матић.

У следећем колу млађи омладинци гостују Железничару у Панчеву.

12 РФК Нови Сад 1921 (-3) 3 0 0 3 0 14 -14 -3

Кадетска лигa Војводине: ВојводинаРаванград 2018  4 : 0 (2 : 0)

Млађи кадети Војводине победили су као домаћини екипу Раванград 2018 резултатом 4:0 у трећем колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су: Андријашевић у 15. 28. и 79. и Давидов у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Каишаревић, Чејовић, Траиловић, Андријашевић, Кљајић, Давидов, Булат, Вујиновић, Монодом, Зобеница. У игру са клупе ушли су: Прерадовић, Трајчевски, Сабљар, Незири, Буквић, Ждрња, Жарковић.

У следећем колу млађи кадети такође гостују Железничару у Панчеву.

12 Раванград 2018 3 0 0 3 0 15 -15 0

Пионирска лига Војводине: ОФК Кикинда – Војводина  0:6 (0 :4)

Пионири Војводине победили су у гостима ОФК Кикинду резултатом 6:0 у другом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци за Војводину били су: Ковач у 9. 12. и 17. Радовић у 33. 73. и Малинић у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Вјештица, Баљак, Цупара, Лопичић, Калуђеровић, Спасић, Радовић, Аничић, Кресоја, Ковач.

У игру са клупе ушли су: Марјановић, Малинић, Симић, Рамић, Кесић, Стјепић,  Пјевач.

У следећем колу пионири Војводине дочекују Кабел.

Вошини клинци –  Ш.Ф. Петар Пуача 11:0 (5 : 0)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победили су Ш.Ф. Петар Пуача резултатом 11:0 у другом колу Пионирске лиге Војводине, група Север.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Хадија у 3. (а.г) Владић у 13. и 75.  Сантрач у 18. и 82. Радовић у 34. и 39. Костић у 69. Шљукић у 67. Пауновић у 79. Дедовић у 80.  минуту.

Вошини клинци  наступили су у следећем саставу: Ковачевић, Сантрач, Томишић, Воргучин, Владић, Станојчић, Прелић, Костић, Тепавчевић, Радовић, Мијатов.

У игру са клупе ушли су: Сигети, Павићевић, Перишић, Леринц,  Деделић, Шљукић, Малешевић.

У следећем колу Вошини клинци гостују РФК Нови Сад.