Од овог, сваког понедељка у нашој редовној рубрици У Вошином оку пратићемо учинке наших позајмљених играча.

Протекли викенд обележио је Вања Апостоловски, који је постигао гол и уписао асистенцију у победи зрењанинског Радничког.

Текстилац – Лука Сердар

Фудбалери Текстилца изгубили су у гостима од Радничког 1923 резултатом 1:0 у деветом колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Лука Сердар није био у саставу поражене екипе.

Текстилац је сада 11. на табели са 10 освојених бодова.

Инђија – Немања Тороман

Фудбалери Инђије ремизирали су у гостима са екипом Словена резултатом 1:1 у осмом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман је остао на клупи за резерве.

Инђија је сада 10. са осам освојених бодова.

Дубочица – Урош Пауновић

Фудбалери Дубочице ремизирали су као домаћини са екипом Јавор Матиса резултатом 1:1 у осмом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Пауновић није био у саставу домаће екипе.

Дубочица је сада 12. са седам освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Марко Павић, Андреј Пиваш; Хајдук Дивош – Урош Јаковљевић

Фудбалери Кабела и Хајдука из Дивоша ремизирали су резултатом 0:0 у шестом колу Српске лиге, група Војводина.

У тиму Кабела, Марко Павић је одиграо цео меч, Ђорђе Ђурић је остао на клупи, а Пиваш није био у саставу. С друге стране, голман Јаковљевић је бранио цео меч за Хајдук и био је према оценама најбољи актер на терену.

Кабел је сада четврти са 11 бодова, док је Хајдук седми са девет.

РФК Нови Сад 1921 – Огњен Богуновић

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од екипе Омладинца резултатом 1:0 у шестом колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић бранио је цео меч за поражени тим.

РФК Нови Сад 1921 је сада 15. на табели са четири освојена бода.

Раднички Зрењанин – Вања Апостоловски

Фудбалери Радничког из Зрењанина победили су као домаћини екипу Подунавца резултатом 3:1 у шестом колу Српске лиге, група Војводина.

Вања Апостоловски је постигао гол и уписао асистенцију. У игру је ушао на полувремену, најпре је асистирао у 56. минуту, а потом и поставио коначних 3:1 у 62.

Раднички је сада шести са 10 освојених бодова.

Металац – Вук Токин

Фудбалери Металца победили су као домаћини екипу Липолиста резултатом 2:0 у шестом колу Српске лиге, група Запад.

Вук Токин је одиграо цео меч за победнички тим.

Металац је сада пети са осам освојених бодова.