Четворица чланова Војводине имала су репрезентативне обавезе током октобарске паузе.

Марко Величковић – Србија У-21

Везиста Војводине Марко Величковић није наступио у победи младе репрезентације Србије над Украјином.

Изабраници Љубинка Друловића победили су Украјинце резултатом 1:0 у последњем колу квалификација за Европско првенство, али је Србија још раније остала без пласмана.

Андрија Радуловић – Црна Гора

Офанзивац Војводине Андрија Радуловић одиграо је једно полувреме у утакмицама Црне Горе против Турске и Велса.

Црна Гора је најпре поражена у гостима од Турске резултатом 1:0, а Радуловић није био у саставу.

Три дана касније у поразу Црне Горе у Велсу (1:0), Радуловић је у игру ушао у другом полувремену и одиграо је 45 минута.

Сеид Кораћ – Луксембург

Штопер Војводине Сеид Кораћ одиграо је обе утакмице за селекцију Луксембурга.

Он је по 90 минута играо у ремијима са Бугарском у гостима (0:0) и три дана касније са Белорусијом такође у гостима (1:1).

Колинс Сиченџе – Кенија

Штопер Војводине Колинс Сиченџе није уписао минуте у мечевима за Кенију против Камеруна.

Кенија је одиграла две утакмице против Камеруна, најпре је у гостима поражена – 4:1, а потом и на свом терену – 0:1, а Сиченџе је остао на клупи у оба меча.