Фудбалери Војводине ремизирали су у гостима са екипом Партизана резултатом 0:0 у седмом колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Партизан: А. Јовановић – Јурчевић, Филиповић, Мујакић, Ђурђевић – Ковач (од 46. Натхо), Аријага – Калулу (од 46. Трифуновић), Захид, Зубаиру (од 46. Северина) – Ђ. Јовановић (од 74. Николић).

Војводина: Росић – Бутеан, Кораћ, Црномарковић, Барос – Полетановић (од 84. Медојевић), Петровић, Савићевић (од 74. Бамиделе) – Сери, Радуловић (од 84. Поповић) – Величковић.

Воша је у првом полувремену у потпуности доминирала и имала далеко више прилика за гол, али на паузи није било голова – 0:0.

Прву шансу пропустио је Андрија Радуловић, у деветом минуту када је изашао сам на гол Партизана, али се голман Јовановић истакао сјајном интервенцијом.

Пет минута касније, шансу је имао и Величковић, и његов ударац одбранио је добро заустављени Јовановић. Најближи голу био је Вукан Савићевић, у 16. минуту када је остао сам на другој стативи, али је са петерца гађао преко пречке.

Воша је наставила доминира и ствара шансе, па су тако уследили Петровићев и Радуловићев ударац са дистанце, који су такође завршили у рукама Јовановића.

Прво полувреме заокружио је слалом Серија, који се у 43. минуту стуштио ка голу Партизана још са половине терена, заломио је Мујакића, али је Јовановић крајњом мукомм уписао и седму интервенцију од почетка утакмице.

За разлику од старта првог полувремена које је припало Војводини, Партизан је успео да одговори на старту другог дела игре, пошто су у игру ушли Натхо и Северина. Крилни нападач Партизана пропустио је и најбољу шансу за домаћи тим када је управо после Натховог паса изашао сам на Росића, али је шутирао поред стативе.

Воша је у наставку наставила да прети преко Серија, који је у размаку од пет минута имао два опасна покушаја са дистанце, лопта је завршила у оба наврата поред десне стативе.

Воша је убрзо опет преузила доминацију на терену, Величковић је одиграо дупли пас са Серијем, али је потом изблокиран, да би потом после добре контре и Савићевић гађао из прве преко гола.

Помоћни тренер Војводине Немања Кртолица одлучио је да уведе прво Бамиделеа уместо Савићевића, како би појачао офанзиву, а у 76. минуту управо је он украо лопту у изградио добру позицију за шут, али је изблокиран.

У 80. минуту опет је Северина направио вишак на десном боку, унео је лопту у средину и потом снажно шутирао под пречку, али се истакао и Росић лепом парадом.

До краја, Петровић је имао два покушаја са дистанце, недовољно опасно да савлада капитена Партизана. Кртолица је пробао да освежи везни ред увођењем Медојевића и Поповића, али промене резултата није било. У последњим минутима Северина је имао још једну добру прилику, Росић је одлично одбранио у сачувао гол Војводине, баш као и Јовановић минут касније после центаршута Бамиделеа и волеја Величковића.

Сада следује репрезентативна пауза, а након ње и повратак Војводине на „Карађорђе“, а први ривал на новом терену биће Железничар.